Кулон "Тризуб, Старослов’янський", бронза, трезуб
480 ₴
240 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 089
- +380 (66) 164-40-46 (viber)
Кулон «Тризуб, Старослов’янський», бронза
Кулон «Тризуб, Старослов’янський», має досить незвичний вигляд. Переплетені між собою лінії, що утворюють складне мереживо завитків та заокруглені кінці – саме так виглядав Малий герб України за часів правління Рюриковичів.
За Княжої доби тризуб почав набувати сучасної графічної форми, хоча існувало багато різних варіантів малюнка у різних князів. Досі віднайдене близько 2 сотні різновидів тризуба.
Як державний символ тризуб почав використовуватись ще у далекі часи Київської Русі. Тоді він був родовим знаком Рюриковичів. Його зображення археологи знаходять на монетах, печатках, посуді, цеглі, настінних розписах. Посли київського князя Ігоря при укладанні договору з візантійцями мали свої печатки з тризубами. Київський князь Володимир Святославич карбував тризуб на монетах, де з одного боку зображувався портрет володаря, а з другого — тризуб.
Як бачимо кулон Тризуб у вигляді давньослов’янського символу влади й добробуту – досить оригінальна річ. Яка втілює силу та могутність князів Київської Русі. Виготовлений кулон з високоякісного антиалергійного сплаву ЦАМ, покритий бронзою з чорнінням, та складається з двох частин: тризуба та кільця для кріплення.
Розміри кулона: 2,2х3,2 см
Код товару: 089
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид изделия | Кулон |
| Материал | Бронза |
| Покрытие | Бронза |
| Стиль исполнения | Классицизм |
| Назначение | Унисекс |
| Цепочка/Шнурок | Нет |
| Длина | 32 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Толщина | 2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет и оттенок | Бронзовый |
- Цена: 240 ₴



