Кулон "Україна", контур з Тризубом, колір срібло, розмір кулону: 3х2 см, контур України з Гербом, кулон Тризуб
320 ₴
160 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 101
+380 (93) 247-80-73
- +380 (66) 164-40-46 (viber)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кулон "Україна", контур з Тризубом, колір срібло, розмір кулону: 3х2 см, контур України з Гербом, кулон Тризуб
Кулон «Україна», контур виготовлений із високоякісної сталі, яка не іржавіє та не темніє. Даний виріб має форму кордону України.
Наявність підвіски у формі державного кордону України спонукає не забувати того, що саме така форма території – це перш за все результат тривалої боротьби за власну свободу,незалежність та вільне майбутнє.
Кулон складається з двох частин: підвіска, що повторює контури кордону України та кільце для кріплення.
Розмір кулону: 3х2 см
Також в наявності інші моделі кулонів, дивітся фото!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид изделия | Кулон |
| Тематика рисунка/формы | Страны, города |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Стиль исполнения | Классицизм |
| Назначение | Унисекс |
| Цепочка/Шнурок | Да |
| Материал цепочки | Нержавеющая сталь |
| Длина | 20 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Толщина | 2 мм |
| Длина цепочки | 500 мм |
| Вес | 5 г |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серебристый |
Информация для заказа
- Цена: 160 ₴









