Кулон "Тризуб, Візантійський", Розміри кулона: 2,2х4,7 см, ЦАМ, посріблений
398 ₴
199 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 087
+380 (93) 247-80-73
- +380 (66) 164-40-46 (viber)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кулон «Тризуб, Візантійський»
від Інтернет-магазину «palmar»
Запропонований виріб має форму тризуба, що був у широкому вжитку у наших пращурів, древньослов’янських племен. Жодного прямого кута, звивисті, хвилясті лінії утворюють химерний візерунок, й хрест на додачу, що ніби возвеличується над самим тризубом.
Як бачимо, даний виріб має потрійне значення: тризуб у якості державного герба, оберегу та релігійного знака.
Даний виріб складається з двох частин: тризуба та кільця для кріплення.
Розміри кулона: 2,2х4,7 см
Код товару: 087
З повагою, Адміністрація Інтернет-магазину "palmar"
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 47 мм |
| Цепочка/Шнурок | Нет |
| Материал | Сталь |
| Покрытие | Серебро |
| Назначение | Унисекс |
| Стиль исполнения | Готический |
| Толщина | 2 мм |
| Ширина | 22 мм |
Информация для заказа
- Цена: 199 ₴



