Кулон «Тризуб», історичний, розмір кулона: 1.7х3.3см, кулон Тризуб
360 ₴
180 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 080
- +380 (66) 164-40-46 (viber)
Кулон «Тризуб», історичний
від Інтернет-магазину «palmar»
Кулон «Тризуб», історичний виготовлений з легкого, анти алергійного металу ― ЦАМ та покритий бронзою з чорнінням, що додає кулону особливої привабливості. Виріб має високу якість та дуже добре носиться.
Кулон «Тризуб», історичний має вигляд бронзової підвіски, на якій зображений національний символ України – Тризуб, стилізований під хазарську тамгу.
І тут не має нічого дивного адже сам знак тризуба є одним з найархаїчніших і найпоширеніших сакральних знаків людської цивілізації. З тризубом зображалися грецький Посейдон, римський Нептун, індійські Шива та Вішну, скіфський Тагимасад. Тризуб є одним із знаків Трійці і має п’ять різновидів, кожен з яких, в свою чергу, має безліч варіантів, що різняться, переважно, більшим чи меншим ускладненням малюнка.
А кулон «Тризуб», історичний крім цього є ще й символом родючості та процвітання. Адже на ньому крім тризуба зображено ще химерні гілки рослини з яких розсівається зерно. А в майбутньому воно проросте благодаттю та процвітанням для нашої Батьківщини.
Розмір кулона: 1.7х3.3см
Код товару: 080
Дамо відповідь якнайшвидше.
З повагою, Адміністрація Інтернет-магазину "palmar"
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид изделия | Кулон |
| Длина | 33 мм |
| Цепочка/Шнурок | Нет |
| Материал | Бронза |
| Покрытие | Бронза |
| Назначение | Унисекс |
| Стиль исполнения | Этнический |
| Тематика рисунка/формы | Флаги |
| Толщина | 2 мм |
| Ширина | 17 мм |
- Цена: 180 ₴



