Кулон "Тризуб", готичний, бронза, під золото, розмір: 1.7х2.8см.
398 ₴
199 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 304
- +380 (66) 164-40-46 (viber)
Кулон «Тризуб», готичний, бронза
від Інтернет-магазину "palmar"
Кулон Тризуб, готичний виготовлений і стилізований під золото, з нанесенням спеціального почорніння, що додає кулону оригінальності і вигляду старої дорогої прикраси.
Громадяни всіх країн пишаються своєю символікою і з гордістю використовують прикраси у вигляді гербів і прапорів в побуті, на роботі і на урочистих святах.
Прийшов час і нам заявити про себе, показати всьому світу хто ми є, щоб кожний бачив і знав наш символ, від Росії і до Мексики, в кожній країні про нас з гордістю і з великої літери мають казати: «Українець»!
Український тризуб має Велику історію, яка почалась ще до часів козацтва, коли наш народ рішуче відстоював свою волю.
Відчуй свою приналежність до історичного моменту становлення Нової, Квітучої та справді Незалежної України!
Купуй Кулон Тризуб, готичний, покажи людям навколо до якої Нації Ти відносишся!
Розмір кулона: 1.7х2.8см
Код товару: 304
АКЦІЯ! Поділись з друзями посиланням на цю сторінку в соціальних мережах і отримуй знижку 10% на дану позицію! АКЦІЯ!
Дамо відповідь якнайшвидше.
З повагою, Адміністрація Інтернет-магазину "palmar"
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид изделия | Кулон |
| Длина | 28 мм |
| Цепочка/Шнурок | Нет |
| Материал | Бронза |
| Покрытие | Бронза |
| Назначение | Унисекс |
| Стиль исполнения | Готический |
| Толщина | 2 мм |
| Ширина | 17 мм |
- Цена: 199 ₴



