Кулон "Україна", контур, розмір кулону: 3х2 см, герб України
280 ₴
140 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 094
+380 (93) 247-80-73
- +380 (66) 164-40-46 (viber)
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кулон «Україна», контур
Кулон «Україна», контур виготовлений із високоякісної сталі, яка не іржавіє та не темніє. Даний виріб має форму кордону України.
Наявність підвіски у формі державного кордону України спонукає не забувати того, що саме така форма території – це перш за все результат тривалої боротьби за власну свободу,незалежність та вільне майбутнє.
Кулон складається з двох частин: підвіска, що повторює контури кордону України та кільце для кріплення.
Розмір кулону: 3х2 см
Код товару: 094
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 5 г |
| Вид изделия | Кулон |
| Длина | 20 мм |
| Длина цепочки | 500 мм |
| Цвет | Серебристый |
| Цепочка/Шнурок | Да |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Материал цепочки | Нержавеющая сталь |
| Назначение | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Классицизм |
| Тематика рисунка/формы | Страны, города |
| Толщина | 2 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет и оттенок | Светло-серый |
Информация для заказа
- Цена: 140 ₴











