Слікер для полірування краю шкіри

138 ₴
69 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: slik
+380 (93) 247-80-73
- +380 (66) 164-40-46 (viber)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Слікер для полірування краю шкіри
Телефон для замовлення: 063 604 64 48 або 099 972 52 66 (viber)
Інструмент для фінальної обробки натуральної шкіри, а саме для полірування торців шкіри.
Канавки на слікері призначені для обробки шкіри різної товщини.
Полірування країв захищає шкіру від передчасного руйнування, надає естетичний ефект.
Матеріал: дерево
Розмір: 15x2.5 см
- Не підходить пропозиція?
- виготовлення шкіряних виробів за ескізом чи фото під Ваші індивідуальні потреби.
- виготовлення шкіряних виробів за ескізом чи фото під Ваші індивідуальні потреби.
Доставка по Україні і закордон.
З повагою, Адміністрація Інтернет-магазину "palmar"
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Призначення | Для ручного користування |
| Розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Діаметр | 25 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Вертикальний/горизонтальний |
| Зносостійкість | Висока |
| Матеріал | Дерево |
| Виробник | PalMar |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Тип сировини | Натуральне |
| Колір | світло-коричневих |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 ₴



