Молоток нейлоновий для тиснення по шкірі, Молоток для установки фурнітури нейлоновий Колотушка
798 ₴
399 ₴
- Готово до відправки
- Код: mallet2
+380 (93) 247-80-73
- +380 (66) 164-40-46 (viber)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Молоток нейлоновий для тиснення по шкірі, Молоток для установки фурнітури нейлоновий Колотушка

Молоток полімерний з дерев'яною рукояттю, призначений для роботи з пробійники та штампами на шкірі. На відміну від інших молотків і киянок практично немає віддачі. Поздовжнє розташування бойка дозволяє наносити удари будь-якою стороною. Бойок виконаний з полімеру, що надає йому зносостійкість і захищає інструменти від розбивання.
Вага: 300 грам
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.3 кг |
| Довжина рукоятки | 140 мм |
| Довжина ударного бойка | 58 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Матеріал ударного бойка | гума |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Киянка |
| Тип молотка | столярний |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5 |
| Довжина: | 20 |
| Ширина | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴








